KOKOSOVÁ VODA v plechovce 250ml

KOKOSOVÁ VODA v plechovce 250ml

Popis:

POPIS PRODUKTU

WICHY Organic Coconut Water ze Srí Lanky je extrahována z čerstvých, organických mladých kokosových ořechů sklizených z tradičně pěstovaných kokosových usedlostí, které jsou požehnány krásným slunečním svitem a srážkami po celý rok. Bohaté půdní podmínky na tropickém ostrově činí srílanskou kokosovou vodu jedinečnou chutí. Interní technické znalosti společnosti WICHY spolu s moderní technologií zpracování kokosové vody činí ORGANICKOU kokosovou vodu WICHY srovnatelnou s mezinárodními standardy kvality. Balení o objemu 250 ml, v plechovce.

POUŽITÍ:

WICHY Organic Coconut Water je nejlepší uhasitel žízně z kokosu. Je to jemně chutnající a osvěžující nápoj. Wichy Organic Coconut Water, známá svou blahodárnou vlastností a hostitelskými minerály, je pečlivě připravena tak, aby maximalizovala zachování těchto vlastností v co největší míře.

SKLADOVÁNÍ:

V chládném místě

 1 porce na balení

 

Velikost porce 250ml

Částka za porci

 

Kalorie 140

NUTRIČNÍ ÚDAJE 100 g
Energie 20,47 kcal
Sacharid 4,21 g
z toho Redukující cukr 4,1 g
Bílkovina 0,3 g
Vlákno 0,2 g
Draslík 145 g
Sodík 14,1 mg

SLOŽENÍ:

Kokosová voda, kyselina askorbová (neboli vitamín C)

DOVOZCE:

František Pavlišta/Pafaas, Hlavice 3, 463 48 Všelibice, Česká republika

$s283

Cena s DPH: 37 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 225 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky