PRODUKTY Z KOKOSU - Kokosové mléko a krém

Úvod - PRODUKTY Z KOKOSU - Kokosové mléko a krém

012_2 009_2

0012 0011

 

„Kokosové mléko a krém“ a k čemu slouží?

Kokosové mléko a kokosový krém se vyrábí z šetrně a tradičně zpracovaných kokosových ořechů ze Srí Lanky, bez přídavných látek. Kokosové ořechy jsou dodávány z ekologických farem. Výborně se hodí k přípravě exotických pokrmů, koktejlů, koláčů, dezertů a zmrzliny.  Kokosové mléko je vhodné pro vegetariány a vegany, kteří nepřijímají živočišné mléko. Mléko je tekutým produktem ze zpracování kokosových ořechů.  Kokosový krém je na rozdíl od mléka hustší a s intenzivnější chutí, kterou oceníte zejména při přípravě pokrmů z orientální kuchyně. Výborně se hodí  na různé dezerty, zákusky, krémy a jídla - časté použití má v asijské kuchyni. Lze ji tak využít při nahrazování smetany z kravského mléka. Kokosové mléko a kokosový krém je dodáván v balení 200 ml a 400 ml již od 29 Kč.

výrobce     cena    
Náš tip
Nové
Akce
Kokosové mléko - balení 400 ml
49 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 235 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky