NOVINKA- KOKOSOVÉ PRODUKTY A POTRAVINY - Jackfruit produkty

Úvod - NOVINKA- KOKOSOVÉ PRODUKTY A POTRAVINY - Jackfruit produkty

 

JACKFRUIT PRODUKTY

0_6

Jackfruit je jedinečné tropické ovoce - jídlo, které je populární v asijských kuchyních a neodolatelnou alternativou k masu. V naší nové řadě produktů pro kuchyni používáme toto vysoce výživné a jedinečně lahodné ovoce v různých fázích zrání, abychom vytvořili vlastní etnické pochoutky - z jackfruitu zjemněného ve slaném nálevu, namočeného v sirupu, prosakovaného v zeleném nebo červeném kari a jackfruit teriyaki. Originální a autentické nové produkty WICHY v kuchyni prostřednictvím zpracování jackfruitu vám umožní vychutnat si rozmanitost asijských kuchyní ve všech jejich nádherných chutích a chutích.
výrobce     cena    
199 Kč
Náš tip
Nové
Akce
JACKFRUIT TERIYAKI 350ml
75 Kč
Náš tip
Nové
Akce
JACKFRUIT VE SLANÉM NÁLEVU 350ml
75 Kč
Náš tip
Nové
Akce
MLADÝ JACKFRUIT KARI 350ml
75 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 196 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky