KOKOSOVÉ PRODUKTY - do vyprodání

Úvod - KOKOSOVÉ PRODUKTY - do vyprodání

Produkty WICHY

WICHY vám přináší důvěryhodnou a vzrušující řadu potravinářských výrobků a nápojů, které mají vynikající chuť, různé příchutě a co je nejdůležitější, základní živiny, které vám pomohou zůstat zdravými.  Wichy má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti přeměny výhod zázračného přírodního produktu, kokosových ořechů, na výživnou a lahodnou řadu potravin a nápojů. Jsme lídrem ve výrobě kokosového oleje na Srí Lance, kromě toho, že nabízíme širokou škálu vysoce kvalitních produktů na bázi kokosu, od pekařských ingrediencí až po osvěžující nápoje.  Wichy je dobře známá mezi společnostmi vyrábějícími kokosovou vodu na Srí Lance, které mají více než 30 let zkušeností s přeměnou kokosových ořechů na osvěžující nápoje. Vytváříme z kokosu, jednoho z nejcennějších a nejvýživnějších plodů přírody, kvalitní, přírodní a zdravé potraviny. Jsme inspirováni nejlepšími potravinářskými zvyky starověké Srí Lanky, které se zaměřují na výživné ingredience a lahodné příchutě bez umělých přísad. Naším cílem je přinést vám zdravé potraviny, které mají také výjimečnou chuť.

00_5

Ingredience na vaření

Řada produktů WICHY s přísadami na vaření je dokonalými ingrediencemi pro moderní kuchyni. Široký sortiment produktů vám dává svobodu připravit libovolný počet lahodných a výživných pokrmů z různých kuchyní. Od srílanského panenského kokosového oleje až po srílanské kokosové mléko a předem připravené kari směsi, použijte je jako na přípravu kari, k výrobě polévek, omáček a chutney, jako dochucení, k přípravě a salátových dresinků, pro dezerty a nápoje nebo jako koření. Přísady na vaření WICHY, které pocházejí výhradně z kokosových extraktů, jsou certifikovány jako 100% přírodní, veganské, bez GMO a bez lepku, alergenů a konzervačních látek.

01_6

02_7

03_5

0

Tropické nápoje

Tropické nápoje WICHY, vyrobené z vody čerstvě sklizených mladých kokosových ořechů, jsou přirozeně osvěžující a fantastickým zdrojem elektrolytů a důležitých živin. Porazte teplo a lahodně hydratujte s naší řadou kokosových vod, které jsou k dispozici pčisté nebo ochucené přírodními tropickými příchutěmi skořice, ibišku, ananasu, soursopu, limetky a mučenky nebo jemně smíchané s tropickými šťávami. Všechny tropické nápoje WICHY jsou 100% přírodní, certifikované organické a bez GMO a neobsahují žádná umělá barviva, příchutě ani konzervační látky.

1

2

0_3

Exotická kuchyně

Jackfruit je jedinečné tropické jídlo, které je populární v asijských kuchyních a neodolatelnou alternativou k masu. V naší nové řadě produktů pro kuchyni používáme toto vysoce výživné a jedinečně lahodné ovoce v různých fázích zrání, abychom vytvořili vlastní etnické pochoutky - z jackfruitu zjemněného ve slaném nálevu, namočeného v sirupu, prosakovaného v zeleném nebo červeném kari a jackfruit teriyaki. Originální a autentické nové produkty WICHY v kuchyni prostřednictvím zpracování jackfruitu vám umožní vychutnat si rozmanitost asijských kuchyní ve všech jejich nádherných chutích a chutích.

001-kopie_3

 

0_4

Pekařské výrobky

Nyní si můžete dát svůj dort doma vyrobený. Sortiment pekařských a cukrářských ingrediencí WICHY, který zahrnuje kokosovou mouku na pečení a jedinečné směsi na pečení, vám umožní vychutnat si dezerty s nízkým obsahem sacharidů, vysokým obsahem bílkovin a vysokým obsahem vlákniny, které také chutnají neuvěřitelně. Tyto rostlinné alternativy jsou 100% bez GMO a neobsahují pšenici, lepek, mléčné výrobky, konzervační látky a alergeny. Vychutnejte si chuť svých oblíbených koláčů, chleba, brownies a bonbónů bez viny nebo prázdných kalorií s ultra-výživnými pekařskými výrobky WICHY, které nabízejí zdravou lahodnost v každém soustu.

001-kopie-2_2

výrobce     cena    
Náš tip
Nové
Akce
ČERVENÉ KARI KOKOSOVÉ MLÉKO 400ml
75 Kč
Náš tip
Nové
Akce
KOKOSOVÁ AMINO OMÁČKA PIKANTNÍ 250ml
99 Kč
Náš tip
Nové
Akce
KOKOSOVÁ NÁHRAŽKA  MÁSLA 230g
59 Kč
Náš tip
Nové
Akce
KOKOSOVÁ NÁHRAŽKA SMETANY  200g
39 Kč
Náš tip
Nové
Akce
KOKOSOVÝ CHILLI OCET 250ml
69 Kč
Náš tip
Nové
Akce
KOKOSOVÝ OCET 250ml
59 Kč
Náš tip
Nové
Akce
KOKOSOVÝ SIRUP 300ml
69 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 131 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky