SADA 2 X TURMERIC – ve formě 60 kapslí + 2 x Samahan SP balzám 3 g

SADA 2 X TURMERIC – ve formě 60 kapslí + 2 x Samahan SP balzám 3 g

Popis:

TURMERIC – Curcuma longa (podpora tělesné a duševní pohody)

bylina známá pod názvem kurkuma, je považována za královnu ayurvédských bylin. Pochází z tropických oblastí jižní Asie, kde se k léčebným účelům využívá již po tisíciletí. Nejčastěji se s ní můžeme setkat jako s oblíbenou přísadou pokrmů asijské kuchyně

Účinky: tato bylina má příznivý vliv na trávicí systém, podporuje normální činnost jater, zlepšuje pružnost kloubů, působí jako antioxidant.

 

Obsah: 60 kapslí

 

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně – nejlépe večer po jídle. Zapít nejlépe sklenicí vlažné vody.

 

Složení: sušený mletý oddenek rostliny Curcuma longa , želatinová kapsle.

 

Upozornění: Tento produkt je doplněk stravy. Není tedy vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při neprůchodnosti žlučových cest a žlučníkových kamenech.

$s283

Běžná cena: 399 Kč
Cena s DPH: 279 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 246 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky