ZELENÉ KARI KOKOSOVÉ MLÉKO 400ml

ZELENÉ KARI KOKOSOVÉ MLÉKO 400ml

Popis:

POPIS PRODUKTU: 

WICHY Organic Coconut Green Curry Milk je 100% přírodní mléko bez mléčných výrobků vyrobené z organického srílanského kokosového mléka a tradičních směsí srílanského koření. Dokonalá rovnováha tepla a vůně, tato hotová směs je plná koření a bylin.

POUŽITÍ: 

Vyvážený chuťový profil je ideální pro veganské kari, jako jsou zelené fazolky, brokolice, mrkev, lilek, cuketu, kešu a další oblíbená zelenina – míchaná zelenina. Autentická srílanská směs se také dobře hodí k mořským plodům. Pokud máte rádi extra pikantní, neváhejte přidat  nakrájené zelené chilli papričky nebo zelenou chilli pastu. Kokosové mléko má tendenci tuhnout při nízkých teplotách, takže před použitím dobře protřepejte.

SKLADOVÁNÍ:

V chládném místě

3 porce v balení 

Velikost porce 60g

Částka za porci

 

Kalorie 45.6

NUTRIČNÍ ÚDAJE 100 g
Energie 76,0 kcal
Sacharid 2,1 g
Bílkovina 1,06 g
Celkový tuk 6,93 g
Z toho nasycené 6,47 g
Dietní vláknina 0.7 %
Sodík 0,28 g
Železo 0,33 mg
Draslík 89 mg
Vápník 8,4 mg

SLOŽENÍ:

Kokosový extrakt, voda, zelené čili, citronová tráva, sůl, kari listy, skořice, pepř, kurkuma

DOVOZCE:

František Pavlišta/Pafaas, Hlavice 3, 463 48 Všelibice, Česká republika

$s283

Cena s DPH: 75 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 225 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky