KOKOSOVÁ VODA SE SKOŘICÍ v plechovce 250ml

KOKOSOVÁ VODA SE SKOŘICÍ v plechovce 250ml

Popis:

POPIS PRODUKTU

Wichy organická kokosová voda s cejlonskou skořicí je 100% přírodní nápoj připravený k podávání vyrobený smícháním čistého cejlonského skořicového extraktu s organickou, čerstvou srílanskou kokosovou vodou. Výrobek neobsahuje umělá aromata, barviva, sladidla a konzervační látky. Balení o objemu 250 ml, v plechovce. 

POUŽITÍ:

WICHY Organic Coconut Water je nejlepší uhasitel žízně z kokosu. Je to jemně chutnající a osvěžující nápoj. Wichy Organic Coconut Water, známá svou blahodárnou vlastností a hostitelskými minerály, je pečlivě připravena tak, aby maximalizovala zachování těchto vlastností v co největší míře.

SKLADOVÁNÍ:

V chládném místě

1 porce na nádobu Velikost porce 250 ml
Množství na porci Kalorie 37
NUTRIČNÍ ÚDAJE 100 g
Energie 16,84 kcal
Sacharid 4,21 g
z toho Cukry 4,10 g
Celkový tuk 0,0 g
Bílkovina 0,0 g
Sodík 14,1 mg
Vápník 16 mg
Vláknina 0,0 g

SLOŽENÍ:

kokosová voda, skořice, kyselina askorbová (neboli vitamín C)

DOVOZCE:

František Pavlišta/Pafaas, Hlavice 3, 463 48 Všelibice, Česká republika

$s283

Cena s DPH: 39 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 231 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky