Ginger Coffee (zázvorová káva) - balení 10 x 2 g

Ginger Coffee (zázvorová káva) - balení 10 x 2 g

Popis:

Ginger Coffee-  balení 10 sáčků á 2 g
zázvorová káva


Složení: Sušený zázvor (Zingiber officinale), káva (Coffea)


Terapeutické účinky:  Výživný nápoj, který má různé potenciální přínosy pro zdraví. Doporučuje se pro žaludeční disperze, je také obohacen antibakteriálními, antivirovými a antioxidačními vlastnostmi. Je také prokázáno, že podporuje zdravou rovnováhu cholesterolu v těle a má pozitivní efekt na diabetes. Pomáhá odstraňovat toxiny z vašeho těla , čistí ledviny a střeva a zároveň stimulovat krevní oběh.


Použití:  Sáček zázvorové kávy rozpusťte do 1 šálku vroucí vody a nechte stát cca 2 minuty. Poté můžete pít nápoj samotný, nebo dle chuti osladit cukrem.

$s283

Cena s DPH: 89 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 254 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky