čaj sypaný GRANÁTOVÉ JABLKO A IBIŠEK 100 g

čaj sypaný GRANÁTOVÉ JABLKO A IBIŠEK 100 g

Popis:

GRANÁTOVÉ JABLKO A HIBISCUS

Čistý čaj černý čaj s příchutí granátového jablka, přírodní růže a ibišku.

Granátové jablko (Punica Granatum) Toto ovoce bylo šlechtěno a přizpůsobeno místním podmínkám po celém světě, pro jeho skvělé zdraví prospěšné vlastnosti. Granátové jablko si získalo popularitu, protože se prokázalo, že podporuje přirozenou obranu těla před Alzheimerovou chorobou, rakovinou, záněty tepen a srdečními nemocemi, artritidou a mnoha potížím v souvislosti s přibývajícím věkem.

Ibišek (Hibiscus Sabdariffa)  Konzumace ibiškového čaje účinně snižuje vysoký krevní tlak a snižuje úroveň cholesterolu a tím snižuje riziko srdečních onemocnění. Má se také za to, že ibišek snižuje vstřebávání karbohydrátů a byl mnohokrát používán jako účinný nástroj při hubnutí.

Doporučení pro přípravu:
Doba luhování: 2-3 minut
Teplota vody: 80°C
Na přípravu 1 šálku čaje doporučujeme použít 2-3 g (1 čajová lžička) čajové směsi.

$s283

Běžná cena: 79 Kč
Cena s DPH: 59 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 248 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky