Gotukola siddhajeewamrutha sirup 200ml

Gotukola siddhajeewamrutha sirup 200ml

Popis:

Gotukola siddhajeewamrutha sirup 200ml

Gotukola sirup

Složení:  Gotukola (Centella asiatica), Hathawariya (Asparagus racemosus), Walmee (Glycyrrhiza glabra), Amukkara Ala (Ruellia tuberosa), Cukr.

Sirup Gotukola siddhajeewamrutha je účinný bylinný odvar vyrobený na základě ajurvédy a tradiční srílanské medicíny. Jedná se o tradiční recept, který udržuje energii těla v dobré kondici.

Dávkování:  1-2 lžíce (15-30 ml) dvakrát denně

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. 

Informace dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU):  Doplněk stravy - Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém a temném místě při pokojové teplotě.

Dovoze: František Pavlišta/Pafaas, Hlavice 3, 46348, Všelibice, IČO: 41349652 

 

$s283

Cena s DPH: 89 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 131 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky