SADA Gastritis sirup 200ml, Gastritis tablety 90ks

SADA Gastritis sirup 200ml, Gastritis tablety 90ks

Popis:

Gastritis Tabletky 90 kusů
Složení
:Aralu (Terminalia Belerica), suchý zázvor (Zingiber officinale),
Thippili (Piper longum), Thirassavalu (Operculina turpethum) Včelí med.

Dávkování:  Věk mezi 5-12: 2 tablety 2krát denně před jídlem.
Věk nad 12 let: 2 pilulky třikrát denně před jídlem.  Jedná se o doplněk stravy.

Gastritis Relief balení 200 ml + pilulky

Složení:  Vetiver (Vetiveria zizanioides), Nut Grass (Cyperus Rotundus), Green Gram (Vigna Radiata)

Použití:  při uvedených obtížích

Dávkování: Pro děti (věk 6-15 let): 15 ml (1 polévková lžíce), nebo 1 pilulka Pro dospělé: 30 ml (2 polévkové lžíce), nebo 2 pilulky Sirup - třikrát denně před jídlem Pilulky - Použijte pilulky s teplou vodou, dvakrát denně po jídle Lahvičku před použitím protřepejte

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Informace dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU):  Doplněk stravy - Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém a temném místě při pokojové teplotě.

Dovoze: František Pavlišta/Pafaas, Hlavice 3, 46348, Všelibice, IČO: 41349652 

$s283

Cena s DPH: 249 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 210 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky