Suwoda Peyawa 50 sáčků + Velmee Sirup - balení 200 ml

Suwoda Peyawa 50 sáčků + Velmee Sirup - balení 200 ml

Popis:

Peyawa nápoj proti rýmě, kašli a nachlazení
Složení:  

Dry Ginger (

Zingiber officinale)

Coriander (

Coriandrum sativum)

Pathpadagam (

Mollugo cerviana)

Long pepper (

Piper longum)

Araththa

(Alpinia calcarata)

Terapeutické účinky: Tradiční bylinný prostředek uvolňující obtíže při rýmě,  kýchání,  nachlazení, bolesti hlavy,  bolesti v krku a teplotě.
Dávka: 3 krát denně
Použití: Obsah sáčku nasypte do čajového hrnku a zalijte vroucí vodou, Promíchávejte a nechte 10 minut vyluhovat směs bylin. Poté můžete pít. Pokud budete chít, přeceďte. Ale pro vyšší účinnost je vhodnější vypít celou směs bylin.  Tento bylinný přípravek můžete pít s cukrem, nebo bez cukru. Proto je vhodný i pro diabetiky. Použijte jeden sáček najednou na jeden hrnek.

Velmee sirup – balení 200 ml Velmeeový sirup

Složení:  Wild eggplant (Solanum virginianum), Liqourice / Welmee (Glycyarahiza Glabra)

Terapeutické účinky:  Osvědčená léčba akutního a chronického kašle, bronchiálního astmatu a poruch dýchacího systému.

Dávkování:   děti ve věku 3-6 let (1-2 čajová lžička - 5ml-10ml) / děti 6-12 let (2-3 čajová lžička - 10ml-15ml) dospělí (1-2 lžička-15ml-30ml)

Použití: Třikrát denně před jídlem

$s283

Cena s DPH: 299 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 208 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky