100 sáčků SAMAHAN + 105 sáčků SWASTHA AMURTHA

100 sáčků SAMAHAN + 105 sáčků SWASTHA AMURTHA

Popis:

Nápoj  Swastha Amurtha obsahuje dvě bylinné přísady. Jedna z nich je Nelli (Phyllanthus emblica) a druhá je Rasakinda (Tinospora cordifolia).
Tyto dvě silné léčivé bylinky byly po staletí používány v áyurvédských a domorodých lécích.

 

podrobný popis:

Výživové výhody

Nelli je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů vitaminu C s mnoha zdravotními přínosy z plodů, které jsou připisovány přítomnosti tohoto vitaminu. Uvádí se, že nelli šťáva obsahuje asi 20krát více vitamínu C než pomerančový džus. Vitamin C v ovoci je o to efektivnější kvůli přítomnosti taninů a polyfenolů, které zabraňují tomu, aby ovoce ztrácelo svou sílu kvůli teplu a světlu. Ovoce je také bohaté na komplex vitamínů B a je dobrým zdrojem vlákniny, karotenu, vápníku, fosforu, chromu a železa. Je zdravý antioxidanty a má také protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti.

Revitalizuje tělo

Vysoký obsah vitaminu C v ovoci, stejně jako další sloučeniny, jako jsou taniny v ovoci, mají revitalizační účinky na tělo stejně jako prevenci příznaků stárnutí. Rovněž hraje důležitou roli při snižování rizika Alzheimerovy choroby.

Zlepšuje imunitu

Díky antibakteriálním a adstringentním vlastnostem a díky vysokému obsahu vitamínu C v ovoci, který má působivé antioxidační schopnosti, chrání organismus proti infekcím a zlepšuje celkovou imunitu.

Chrání pokožku

Nelli s významným obsahem vitamínu C, který je nezbytný pro produkci kolagenu, pomáhá poskytovat měkkou a jasnou pokožku a snižuje pigmentaci a vrásky. Plody také detoxikují tělo, a tím pomáhá při hubnutí.

Zvyšuje absorpci vápníku

Vysoký vitamin C v ovoci pomáhá tělu vstřebávat vápník pozitivně, což je základní složka našich kostí, zubů a nehtů a také zajišťuje, že máme lesklé vlasy.

Pomáhá při trávení

Vlákno v nelli zvyšuje pohyb jídla střevami, což snižuje pravděpodobnost zácpy. Vlákno také podporuje správné trávení  a snižuje průjem, stejně jako stimuluje sekreci žaludečních a trávicích šťáv, aby se jídlo účinně strávilo.

Eliminuje toxiny

Plody jsou užitečné při odstraňování nežádoucích chemikálií a toxinů, které se ve vašem těle hromadí pravidelnou konzumací alkoholu, léků a prostředků proti bolesti. Pravidelný nápoj šťávy je tedy dobrým způsobem detoxikace vašeho těla.

Kontroluje diabetes

Nelli stimuluje buňky, které podporují sekreci inzulínu, a tím pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. Antioxidační vlastnosti ovoce také pomáhají předcházet oxidativnímu stresu u pacientů s diabetem.

Udržuje dobrý chod srdce

Nelli posiluje srdeční svaly tak, aby srdce pumpovalo hladce krev v celém těle. Zatímco chróm v ovoci snižuje nadměrnou tvorbu cholesterolu, železo podporuje tvorbu nových krevních buněk a zvyšuje cirkulaci a okysličení orgánů.

$s283

Cena s DPH: 1 299 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 223 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky