Sunilya Hair Oil – olej na vlasy 100 ml

Sunilya Hair Oil – olej na vlasy 100 ml

Popis:

Sunilya Hair Oil – olej na vlasy 100 ml

vhodné pro ženy

Složení:

Mukunuwenna (Alternanthera sessilis) Keekirindiya (Eclipta prostrata) Indický angrešt / Nelli (Phyllanthus emblica) Liqourice / Welmee (Glycyrrhiza glabra)


Terapeutické účinky:

Zabraňuje předčasnému šednutí a ztrátě vlasů. Pomáhá vytvářet zdravé a silné vlasy. Zlepšuje zrak a má uklidňující účinek na zatěžované oči. Zabraňuje bolesti hlavy a podobně

Použití:

Je několik způsobů použití. Jak do suchých, tak vlhkých vlasů. Buď jako vlasová maska, nebo na každodenní použití v menším množství. Pokud olej chcete použít jednou za čas jako vlasovou masku, nebojte se nanést velké množství oleje po celé hlavě a promasírujte od kořínků až po konečky, nechte působit přes noc nebo celý den a poté si hlavu pořádně umyjte šamponem. (Někdy nestačí jen jednou, aby vlasy nebyly mastné). Pokud přípravek chcete používat každodenně, podle toho, jak dlouhé a husté vlasy máte, ale většinou stačí jen několik kapek na konečky vlasů, které se často třepí. Většinou po umytí, do vlhkých vlasů. Masáž tímto olejem je vhodná i proti bolesti hlavy a očí.

$s283

Cena s DPH: 89 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 187 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky