Nápoj Suwa Dharani – imunita 50g

Nápoj Suwa Dharani – imunita 50g

Popis:

Nápoj  Suwa Dharani – imunita 50g

Složení: Coriandrum sativum, Coscinium fenestratum, Zingiber officinale, Alpinia calearata.

Nápoj zvyšující imunitu a obranyschopnost  založený na starověkém domorodém předpisu na základě ajurvédy a srílanské medicíny.

Dávkování: Používejte dvakrát denně. Přidejte 1/2 čajové lžičky prášku do 1 šálku vařené vody a nechte vyluhovat 8-10 minut. Můžete dochutit medem a citronem. Neobsahuje cukr, takže je tento nápoj na podporu imunity vhodný i pro diabetiky.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. 

Informace dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU):  Doplněk stravy - Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém a temném místě při pokojové teplotě.

Dovoze: František Pavlišta/Pafaas, Hlavice 3, 46348, Všelibice, IČO: 41349652 

$s283

Cena s DPH: 69 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 131 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky