Thripala (Beam) - balení 200 detoxikačních tabletek

Thripala (Beam) - balení 200 detoxikačních tabletek

Popis:

Thripala balení 200 detoxikačních tabletek


Složení:  Aralu (Terminalia chebula), Bulu (Terminalia bellirica), Nelli / Nelli (Phyllanthus emblica)


Terapeutické účinky :  Zvyšuje absorpci výživy a chuti k jídlu. Thripala Zlepšuje oční zrak, funkci jater a krevní oběh. Je vhodné při snižování hladiny cholesterolu, obezity a diabetu. V rámci systému Srí Lanky je jedním z nejčastěji využívaných přípravků Thriphala. Thriphala ajurvédské přípravky byly používány po tisíce let na podporu zdraví, odolnosti a dlouhý život, také pro údržbu v lidském systému posloupnost správného trávení, vstřebávání a vylučování. Thriphala tedy potěší všechny věkové kategorie, jako prostředek k udržení dobrého zdraví. Působí také jako regenerator, který zpomaluje proces stárnutí a posiluje imunitu organizmu k nemocem.                                                        

Použití: • Pro omlazení a udržování dobrého zdraví: jedna až dvě tablety, dvakrát denně jako vhodná prevence. • Pro překyselení a žaludeční podráždění, trávení, nadýmání, stresu a související poruchy.: 2 tablety dvakrát denně, podle potřeby. • Při zácpě a střevních nesrovnalostech : dvě až čtyři tablety, po večeři, podle potřeby. (Ze začátku dvě tablety na noc a postupně zvýšit dávku na tři a čtyři, v případě potřeby.)

Neužívat v těhotenství, nebo pokud má pacient průjem.

Velikosti balení: 200 tab.

$s283

Cena s DPH: 149 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 240 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky