Swastha Thriphala (Link) - balení 120 detoxikačních tabletek

Swastha Thriphala (Link) - balení 120 detoxikačních tabletek

Popis:

Swastha Thripala 120 tablet

V rámci systému Srí Lanky je jedním z nejčastěji využívaných přípravků Thriphala. Tato formulace obsahuje sušené ovoce Aralu (Terminalia chebula Retz.), Bulu (Terminalia bellirica (Gaertn) Roxb.) a Nelli (Phyllanthus emblica Linn.) Thriphala ajurvédské přípravky byly používány po tisíce let na podporu zdraví, odolnosti a dlouhý život, také pro údržbu v lidském systému posloupnost správného trávení, vstřebávání a vylučování. Thriphala tedy potěší všechny věkové kategorie, jako prostředek k udržení dobrého zdraví. Působí také jako regenerator, který zpomaluje proces stárnutí a posiluje imunitu organizmu k nemocem.

Léčebné účinky: Swastha Thriphala přispívá ke správnému trávení, absorpce a odstraňování odpadu. Jako regulátor metabolických systému tělu pomůže při snižování obezity, stresu souvisejícího s poruchou žaludečních problémů. Swastha Thriphala má regenerační vlastnosti, které vedou k dobrému zdraví a omlazení.

Indikace: Střevní nesrovnalostí, zácpa, špatné trávení, nadýmání, překyselení, žaludeční podráždění, regurgitace, nedostatek nadšení, únavu, obecné slabosti a nedostatku odolnosti vůči nemocem.

Návod k použití: • Pro omlazení a udržování dobrého zdraví: jedna až dvě tablety, dvakrát denně jako vhodná prevence. • Pro překyselení a žaludeční podráždění, trávení, nadýmání, stresu a související poruchy.: 2 tablety dvakrát denně, podle potřeby. • Při zácpě a střevních nesrovnalostech. Dvě až čtyři tablety, po večeři, podle potřeby. (Ze začátku dvě tablety na noc a postupně zvýšit dávku na tři a čtyři, v případě potřeby.)

Neužívat v těhotenství, nebo pokud má pacient průjem.

Velikosti balení: 120 tab. Každá tableta obsahuje 550 mg (což odpovídá 1 g Thriphala) patentovanou směs Aralu, Bulu a Nelli.

Vyrábí: Link Natural (Pvt) Ltd, Srí Lanka

Dovozce pro ČR: František Pavlišta/Pafaas, Hlavice 3, 46348 Všelibice

$s283

Běžná cena: 269 Kč
Cena s DPH: 169 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 236 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky