Kapparawalliya Paniya /Rýmovník sirup)- balení 200 ml

Kapparawalliya Paniya /Rýmovník sirup)- balení 200 ml

Popis:

Kapparawalliya Sirup – balení 200 ml
Kapparawalliya sirup

Složení:  Celá část rostliny Kapparawalliya (Plectranthus amboinicus), cukr

Dávkování: Děti ve věku 3-6 let (1-2 čajová lžička - 5ml-10ml)
Děti ve věku 6-12 let (2-3 čajová lžička - 10ml-15ml)
Dospělí (1-2 lžička-15ml-30ml)
Použití: Třikrát denně před jídlem

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. 

Informace dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU):  Doplněk stravy - Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém a temném místě při pokojové teplotě.

Dovoze: František Pavlišta/Pafaas, Hlavice 3, 46348, Všelibice, IČO: 41349652 

 

$s283

Běžná cena: 139 Kč
Cena s DPH: 129 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 187 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky