Sarshapadee Thailaya Olej - balení 35 ml

Sarshapadee Thailaya Olej - balení 35 ml

Popis:

Složení:                                                                                                                                                                Hořčičný olej (Brassica juncea) Turpentinový šampon (Wandu kapuru)


Terapeutické účinky:
Výborný lék na chronickou bolest, otoky v důsledku revmatismu, artritidu, neuralgii, kontuzi, vyvrtnutí, kašel, nachlazení a bronchiální astma.

Použití:

Olej vmasírujte (naneste) na postižené místo. V případě nachlazení na spánek a za uši a nechte působit. Rovněž možno zředit ve vodě a inhalovat (vhodné při rýmě)

$s283

Cena s DPH: 69 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 231 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky