Thulasi Sirup - balení 200 ml

Thulasi Sirup - balení 200 ml

Popis:

Thulasi Srup - balení 200 ml

Složení Svatý Basil / Thulasi (Ocimum tenuiflorum), Liqourice / Welmee (Glycyarahiza Glabra), Pawatta (Pavetta indica), Divoký lilek (Solanum virginianum), Suwanda Kottan (Terminalia catappa), Siritekku (Clerodendrum indicum), Karkaka, voda

Vynikající přípravek na problémy dýchacího ústrojí. 

Použití: děti (1 až 2 lžičky čaje-5 ml-10 ml) / dospělí (1–2 lžičková lžíce-14 ml-30 ml) Použití 3x denně před jídlem

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. 

Informace dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU):  Doplněk stravy - Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém a temném místě při pokojové teplotě.

Dovoze: František Pavlišta/Pafaas, Hlavice 3, 46348, Všelibice, IČO: 41349652 

$s283

Cena s DPH: 119 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 225 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky