Ubytování na Srí Lance

   Připravujeme pro naše zákazníky vlastní ubytování

v Tangalle (Pallikaduwa)

 

   5 minut od krásné pláže v samostatném zařízeném domě pro 5 osob.

Jedná se o ubytování v samostatném domě. Dům má jeden velký obývací pokoj a dva menší pokoje (ložnice), jedna ložnice pro 2 osoby a druhá ložnice pro 3 osoby, zařízená kuchyň (lednice, trouba, gril, toustovač, rychlovarná konvice a kompletní zařízení pro stravování). V kuchyni je i jídelní kout pro 6 osob, prostorná koupelna s WC, venkovní terasa atd. V domě je pitná voda a vodní filtr (není tak třeba kupovat balenou vodu) a dále je v domě WIFI internet. Dům má kompletně dlažbu. Do centra města Tangalle je to cca 15 - 20 minut chůze (obchody, tržnice, autobusové nádraží, policie, nemocnice) a ke krásné pláži 5 minutu chůze. U pláže je rovněž autobusová zastávka. Poznejte místní život a přátelské lidi a budete se sem rádi vracet. U domu vlaje česká vlajka, tak ubytování snadno najdete a nepřehlédnete. 

mobil v ČR: 608 322 323 (informace, doprava, rady na cestu atd.)

 

     

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 187 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky