Služby na Srí Lance pro cestovatele

Služby na Srí Lance pro cestovatele

Chcete navštívit Srí lanku na vlastní pěst, ale zároveň zde mít někoho, na koho se můžete spolehnout?

Obáváte se jazykové bariéry?

Hodil by se vám nšjaký zkušený organizátor s rádce?

 

V tomto případě jste na správném místě!

Doporučujeme http://www.srilankabyhanka.cz/ kde si vybere skutečně každý cestovatel.

Podle toho, jak dlouho na Srí lance chcte být, si můžete vybrat od jednodenních okruhů až po devítidenní okruhy. Nabídka je opravdu pestrá a cestovatel, který je na Srí lance poprvé, má tak možnost poznat ta nejlepší místa. A neztrácet drahocené dny zjišťováním a přepravou z místa na místo. Vše je zajišteno do posledního detailu.

Průvodkyní je mladá sympatická Češka - žena, která na Srí lance žije a zná tak skutečně místní podmínky a zajistí Vám opravdu solidní servis při Vašem pobytu na Srí Lance. Nabídka je opravdu pestrá a pro další informace kontaktujte:

e-mail: info@srilankabyhanka.cz   mobil: +94 71 696 7963

 

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 209 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky