KOKOSOVÝ SIRUP 300ml

KOKOSOVÝ SIRUP 300ml

Popis:

POPIS PRODUKTU

WICHY Organic Coconut Syrup se zpracovává za přísných hygienických podmínek za použití mízy extrahované z květenství kokosové palmy a vaří na sirup. Je 100% přírodní a neobsahuje žádné přísady, jako jsou konzervační látky, stabilizátory, emulgátory, umělá aromata a barviva.

POUŽITÍ:

Kokosový sirup je bohatý na vitamíny, minerály a aminokyseliny. Podle několika analýz glykemických indexů z výzkumných ústavů na Filipínách, v USA a Japonsku má kokosový sirup nízký glykemický index (35 – 40). Proto je kokosový sirup prospěšný i pro diabetiky a nediabetiky.

Je to vynikající náhražka cukru při pečení, zlepšuje nápoje a vytváří lákavou polevu na zmrzlinu, jogurt, vafle, palačinky a další dezerty.

SKLADOVÁNÍ:

V chládném místě

Asi 8 porcí na balení

 

Velikost porce 39g

Částka za porci

 

Kalorie 125

NUTRIČNÍ ÚDAJE 100 g
Energie 1339 KJ/320 Kcal
Celkový tuk 0 g
Z toho nasycené 0 g
Sacharid 79,2 g
z toho Cukry 78,9 g
Bílkovina 3 %
Vápník 2,8 mg
Železo 0,6 mg

SLOŽENÍ:

Šťáva z kokosové palmy

DOVOZCE:

František Pavlišta/Pafaas, Hlavice 3, 463 48 Všelibice, Česká republika

$s283

Cena s DPH: 99 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 231 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky