Balíček "kokosové vody v plechu" 3 druhy

Balíček "kokosové vody v plechu" 3 druhy

Popis:

Balíček obsahuje: 1x KOKOSOVÁ VODA S ANANASEM v plechovce 250ml, 1 x KOKOSOVÁ VODA S PASSION FRUIT-MUČENKOU v plechovce 250ml, 1 x KOKOSOVÁ VODA SE SKOŘICÍ v plechovce 250ml

POPIS PRODUKTU

Wichy organická kokosová voda s cejlonskou skořicí je 100% přírodní nápoj připravený k podávání vyrobený smícháním čistého cejlonského skořicového extraktu s organickou, čerstvou srílanskou kokosovou vodou. Výrobek neobsahuje umělá aromata, barviva, sladidla a konzervační látky. Balení o objemu 250 ml, v plechovce. 

POUŽITÍ:

WICHY Organic Coconut Water je nejlepší uhasitel žízně z kokosu. Je to jemně chutnající a osvěžující nápoj. Wichy Organic Coconut Water, známá svou blahodárnou vlastností a hostitelskými minerály, je pečlivě připravena tak, aby maximalizovala zachování těchto vlastností v co největší míře.

SKLADOVÁNÍ:

V chládném místě

SLOŽENÍ:

kokosová voda s příchutí, kyselina askorbová (neboli vitamín C)

DOVOZCE:

František Pavlišta/Pafaas, Hlavice 3, 463 48 Všelibice, Česká republika

$s283

Cena s DPH: 79 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 187 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky