KRÁLOVSKÁ KOKOSOVÁ VODA v plechovce 250ml

KRÁLOVSKÁ KOKOSOVÁ VODA v plechovce 250ml

Popis:

POPIS PRODUKTU

Královský kokos je odrůda kokosu, která je původem ze Srí Lanky. Široce používaný v ajurvédské medicíně, je známý svou přirozeně sladkou chutí a vlastností pro dobré zdraví. WICHY Organic King Coconut Water pochází z tradičních zemědělských usedlostí, kde jsou palmy pěstovány pomocí udržitelných a etických zemědělských postupů a sbírány individuálně v perfektním čase, aby byla zajištěna nejchutnější kokosová voda bohatá na živiny. Sto procent přírodní a bez sladidel.

POUŽITÍ:

Nejen, že chutná delikátně, ale pomáhá dobrému zdraví a obsahuje více hořčíku a vápníku než pomeranč a více draslíku než banán.

SKLADOVÁNÍ:

V chládném místě

 1 porce na balení

 

Velikost porce 250ml

Částka za porci

 

Kalorie 60

NUTRIČNÍ ÚDAJE 100 g
Energie 24 kCal
Bílkovina 0 g
Celkový tuk 0 g
Sacharid 6,0 g
Vlákno 0 g
Vápník 24,9 mg
Sodík 19 mg
Není významným zdrojem vitamínu D,

 

Vápník, železo nebo draslík

SLOŽENÍ:

Královská kokosová voda, kyselina askorbová (neboli vitamín C)

DOVOZCE:

František Pavlišta/Pafaas, Hlavice 3, 463 48 Všelibice, Česká republika

$s283

Cena s DPH: 45 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 196 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky