Herb + Gastrino 10 sáčků v krabičce

Herb + Gastrino 10 sáčků v krabičce

Popis:

Herb + Gastrino 10 sáčků v krabičce

Složení: Aralu (Terminalia chebula), Bulu (Terminalia bellirica), Nelli (Phyllanthus emblica), Thirassavalu (Operculina turpethum), Zázvor (Zingiber officinale), Černý pepř (Piper nigrum), Thippili (Piper longum).

Dávka:  Pro účinnou úlevu používejte jeden sáček po sobě dvakrát denně půl hodiny před jídlem.

Použití:  Rozpusťte sáček do 3/4 šálku čaje s vroucí vodou, občas promíchejte a nechejte odstát 10 minut. Nápoj neobsahuje přidaný cukr a je tak vhodný i pro diabetiky. Ale můžete si tento bylinný přípravek dochutit cukrem.

Kořen zázvoru podporuje normální funkci dýchacího systému, podporuje vitalitu a potlačuje únavu.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Informace dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU):  Doplněk stravy - Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém a temném místě při pokojové teplotě.

Dovoze: František Pavlišta/Pafaas, Hlavice 3, 46348, Všelibice, IČO: 41349652 

$s283

Cena s DPH: 79 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 210 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky