Gastritis Relief - balení 200 ml

Gastritis Relief - balení 200 ml

Popis:

Gastritis Relief balení 200 ml + pilulky

Složení sirup:  Vetiver (Vetiveria zizanioides), Nut Grass (Cyperus Rotundus), Green Gram (Vigna Radiata), voda

Složení pilulky: Vetiver (Vetiveria zizanioides), Nut Grass (Cyperus Rotundus), Green Gram (Vigna Radiata,  krystalická mikrocelulosa

Dávkování:

Pro děti (věk 6-15 let): 15 ml (1 polévková lžíce), nebo 1 pilulka
Pro dospělé: 30 ml (2 polévkové lžíce), nebo 2 pilulky
Sirup - třikrát denně před jídlem
Pilulky - Použijte pilulky s teplou vodou, dvakrát denně po jídle
Lahvičku před použitím protřepejte

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. 

Informace dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU):  Doplněk stravy - Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém a temném místě při pokojové teplotě.

Dovoze: František Pavlišta/Pafaas, Hlavice 3, 46348, Všelibice, IČO: 41349652 

 

 

$s283

Cena s DPH: 119 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 209 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky