Samahan 100 ks + Peenas (catarrh) Oil – balení 100 ml

Samahan 100 ks + Peenas (catarrh) Oil – balení 100 ml

Popis:

Samahan - bylinný čaj (balení 10 x 10 ks = celkem 100 ks)  + Peenas  (catarrh) Oil – balení 100 ml

čaj Samahan Samahan je koncentrovaný, vodou ředitelný rostlinný přípravek 14ti vybraných léčivých rostlin používaných po staletí v léčitelství. DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Obsah jednoho sáčku rozpusťte v polovině šálku (100 ml) horké vody, čaje, kávy nebo mléka. Samahan mohou užívat osoby jakéhokoli věku včetně dětí. Pro děti mladší pěti let použijte polovinu sáčku.   SLOŽENÍ: Adhatoda vasica-kořen, Alpinia galanga-kořen/oddenek, Carum copticum-kořem/oddenek, Coriandrum sativum-semeno, Coscinium fenestratum-stopka, Cuminum cyminum-semeno, Evolvulus alsinoides-celá rostlina, Glycyrrhiza glabra-stopka, Hedyotis herbaceae-celá rostlina, Piper longum-plod, Piper nigrum-plod, Premna herbacea-kořen, Solanum xanthocarpum-celá rostlina, Zingiber officinale-kořen/oddenek.

Peenas  (catarrh) Oil – balení 100 ml
Složení: Keekirindiya, červená cibulka, Curcuma longa, Piper longum, Syvogium aromaticum,
Benduru (Drynaria quercifolia), Cuminum cuminum a Česnek (Allium
sativum)

Terapeutické účinky:   Jedná se o vynikající přípravek proti kýchání a sezónnímu kašli, častého nachlazení v důsledku sinusitidy nebo rinitidy. Rovněž zpomaluje šednutí a vypadávání vlasů, dráždění očí a nosu způsobené rýmou. Je dobrý i pro tlumení bolesti hlavy.

$s283

Cena s DPH: 699 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 221 e-shop systém banan.cz

Pafaas www.superprodukt.cz  IČO: 41349652 Hlavice, Česká republika