Samahan 100 ks + Camphor Cream balení 50 g

Samahan 100 ks + Camphor Cream balení 50 g

Popis:

Samahan - bylinný čaj (balení 10 x 10 ks = celkem 100 ks)  + Camphor Cream balení 50 g

čaj Samahan Samahan je koncentrovaný, vodou ředitelný rostlinný přípravek 14ti vybraných léčivých rostlin používaných po staletí v léčitelství. DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Obsah jednoho sáčku rozpusťte v polovině šálku (100 ml) horké vody, čaje, kávy nebo mléka. Samahan mohou užívat osoby jakéhokoli věku včetně dětí. Pro děti mladší pěti let použijte polovinu sáčku.   SLOŽENÍ: Adhatoda vasica-kořen, Alpinia galanga-kořen/oddenek, Carum copticum-kořem/oddenek, Coriandrum sativum-semeno, Coscinium fenestratum-stopka, Cuminum cyminum-semeno, Evolvulus alsinoides-celá rostlina, Glycyrrhiza glabra-stopka, Hedyotis herbaceae-celá rostlina, Piper longum-plod, Piper nigrum-plod, Premna herbacea-kořen, Solanum xanthocarpum-celá rostlina, Zingiber officinale-kořen/oddenek.

Camphor Cream balení 50 g
krém z kafru
Složení: Skořicový olej, mentol, kafr a včelí vosk jako základ.
Terapeutické účinky :  Jedná se o vynikající krém na bolesti těla, otoky v důsledku revmatismu, neuralgické kontusní nárazy. Doporučeno jako externí aplikace při bolesti na hrudníku v důsledku stavu hlenu v plicích.
Použití:  Ošetřete krémem postižené bolestivé místo.

$s283

Cena s DPH: 689 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 247 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky