Samahan 100 ks + Ginger Coffee- balení 10 sáčků á 4 g

Samahan 100 ks + Ginger Coffee- balení 10 sáčků á 4 g

Popis:

Samahan - bylinný čaj (balení 10 x 10 ks = celkem 100 ks)  + Ginger Coffee-  balení 10 sáčků á 4 g

čaj Samahan Samahan je koncentrovaný, vodou ředitelný rostlinný přípravek 14ti vybraných léčivých rostlin používaných po staletí v léčitelství. DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Obsah jednoho sáčku rozpusťte v polovině šálku (100 ml) horké vody, čaje, kávy nebo mléka. Samahan mohou užívat osoby jakéhokoli věku včetně dětí. Pro děti mladší pěti let použijte polovinu sáčku.   SLOŽENÍ: Adhatoda vasica-kořen, Alpinia galanga-kořen/oddenek, Carum copticum-kořem/oddenek, Coriandrum sativum-semeno, Coscinium fenestratum-stopka, Cuminum cyminum-semeno, Evolvulus alsinoides-celá rostlina, Glycyrrhiza glabra-stopka, Hedyotis herbaceae-celá rostlina, Piper longum-plod, Piper nigrum-plod, Premna herbacea-kořen, Solanum xanthocarpum-celá rostlina, Zingiber officinale-kořen/oddenek.

Ginger Coffee-  balení 10 sáčků á 4 g
zázvorová káva  Složení: Sušený zázvor (Zingiber officinale), káva (Coffea)
Terapeutické účinky:  Výživný nápoj, který má různé potenciální přínosy pro zdraví. Doporučuje se pro žaludeční disperze, je také obohacen antibakteriálními, antivirovými a antioxidačními vlastnostmi. Je také prokázáno, že podporuje zdravou rovnováhu cholesterolu v těle a má pozitivní efekt na diabetes. Pomáhá odstraňovat toxiny z vašeho těla , čistí ledviny a střeva a zároveň stimulovat krevní oběh.
Použití:  Sáček zázvorové kávy rozpusťte do 1 šálku vroucí vody a nechte stát cca 2 minuty. Poté můžete pít nápoj samotný, nebo dle chuti osladit cukrem.

Informace dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU):  Doplněk stravy - Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém a temném místě při pokojové teplotě.

$s283

Cena s DPH: 669 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 187 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky