AYUSHTROL - balení 250g

AYUSHTROL - balení 250g

Popis:

Ayushtrol/Medaharaniya (spalovač tuků)

balení 250g

Složení:

Česnek (Allium Sativum), Kari listy (Murraya Koenigii spreng), pískavice  (Trigonella Foenum-Graecum), Aralu (Terminalia Chebula), černý kmín (Carum Carvi)

Terapeutické účinky:

Ayushtrol  zabraňuje ukládání cholesterolu v cévách a podporuje správnou činnost srdce. Výrazně snižuje vysokou hladinu cholesterolu v krvi. Snižuje obezitu a výrazně podporuje hubnutí. Pravidelným používáním se vyhnete zažívacím poruchám a zácpám. Zvyšuje přirozenou chuť k jídlu a správné trávení. Zmírňuje revmatické bolesti. Vhodná jedna lžička (5 g) - jednou až třikrát denně (dle hladiny cholesterolu) doporučuje se podávat s jídlem nebo po jídle. Vyrobeno dle tradiční ájurvédy.

Užívání:

1 -3 lžičky denně, dle hladiny cholesterlolu.  Ayushtrol má speciální kyselo-hořkou chuť a je možno jej rozpustit ve sklenici vody a vypít jako nápoj.

$s283

Cena s DPH: 199 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 236 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky