Balíček Ašvaganda

Balíček Ašvaganda

Popis:

Balíček obsahuje:

1 x Ašvaganda 250g, 1 x Ašvaganda kapsle 60ks, 1 x Ašvaganda sirup 750ml, 1 x Ašvaganda práček 50g

Složení:  Amukkara (Withania somnifera) 

Povolená tvrzení EU ke konkrétním bylinám:

Withania somnifera (ašvaganda) Český název: Indický ženšen (Vitánie) KOŘEN

Duševní a kognitivní činnost koncentrace, únava, Duševní zdraví a relaxace, Normální činnost kardiovaskulárního systému, Energie - vitalita - svaly – výdrž, Duševní zdraví, stres & spánek, Omlazení, Normální funkce reprodukčního systému, Normální funkce dýchacího systému, Normální stav pokožky, Antioxidant

1 x Ašvaganda 250g

 •Dávkování: 1 čajovou lžičku denně

   •Balení: směs 250g

1 x Ašvaganda kapsle 60ks

Dávkování:  2 kapsle každý den.  Ráno a večer.

1 x Ašvaganda sirup 750ml

 •Dávkování: 1  čajovou lžičku sirupu denně

1 x Ašvaganda práček 50g     

   Dávkování:  prášek lze přidávat do pokrmů jako koření

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. 

Informace dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU):  Doplněk stravy - Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém a temném místě při pokojové teplotě.

Dovoze: František Pavlišta/Pafaas, Hlavice 3, 46348, Všelibice, IČO: 41349652 

$s283

Cena s DPH: 479 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 187 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky