Thripala Choorna - prášek 100g

Thripala Choorna - prášek 100g

Popis:

Thripala Choorna - prášek 100g

Složení:                                                                                                                                                                                                       Aralu (Terminalia chebula), Bulu (Terminalia bellirica), Indický angrešt / Nelli (Phyllanthus emblica)

Indikace:                                                                                                                                                                                                Přípravek harmonizuje všechny 3 dóšy podle klasické ajurvédy, uvolňuje zácpu a je rovněž účinný metabolický simulátor. Zvyšuje vstřebávání výživy a chuti k jídlu. Tripala zlepšuje zrak, funkce jater a krevní oběh. Vhodná je i ke snížení vysoké hladiny cholesterolu, obezity a cukrovky.

Dávkování:                                                                                                                                                                                            Množství ½  až 1 čajové lžičky (2,5 - 5 gramů) zalijte horkou vodou, zamíchejte a poté  pijte jako teplý nápoj.

$s283

Cena s DPH: 79 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 223 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky