Maha Siddhartha Olej - balení 35 ml

Maha Siddhartha Olej - balení 35 ml

Popis:

Složení:                                                                                                                                                                                                Amukkara (Withania somnifera) Aralu (Terminalia chebula) Kaha (Acorus calamus) Iriweriya (Plectranthus zatarhendi) Piper (Piper nigrum) Dawadara (Erythroxylum monogynum)


Terapeutické účinky:
Redukuje hlen v hrudníku a bolesti na hrudi. Efektivní pro nervové poruchy.  

Efektivní účinky na nepohodlí během těhotenství.

Použití:

Olej vmasírujte (naneste) na krk, hrudník případně i na spánek a za uši a nechte působit. Rovněž možno zředit ve vodě a inhalovat (vhodné při rýmě)

$s283

Cena s DPH: 69 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 210 e-shop systém banan.cz

www.superprodukt.cz  www.swasthaamurtha.cz www.swastha.cz www.amurtha.cz  IČO: 41349652 adresa: Pafaas, Hlavice, Česká republika  Přírodní produkty ze Srí Lanky